1. FAQ
  2. Servicecontract
  3. Mag CCV de prijs van het Servicecontract verhogen?

Mag CCV de prijs van het Servicecontract verhogen?

CCV is gerechtigd jaarlijks haar prijzen te indexeren op grond van artikel 9.6 van de Algemene Voorwaarden CCV.